ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Daha Temiz Bir Beyşehir

BEYŞEHİR – Yaptığı temizlik çalışmaları ile ilçe halkının takdirini kazanan Beyşehir Belediyesi daha güzel, daha temiz ve daha yaşanılır bir Beyşehir için çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Vatandaşların ve mahalle muhtarlarının..

Daha Temiz Bir Beyşehir

BEYŞEHİR – Yaptığı temizlik çalışmaları ile ilçe halkının takdirini kazanan Beyşehir Belediyesi daha güzel, daha temiz ve daha yaşanılır bir Beyşehir için çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Vatandaşların ve mahalle muhtarlarının talepleri doğrultusunda daha önce 2500 çöp konteyneri dağıtan Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler 67 mahallede ihtiyaç görülen yerlere 2000 yeni çöp konteyneri dağıttı.
        Çevreyi temizlemekten ziyade kirletilmemesinin daha önemli olduğunu söyleyen Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun “Temiz ve sağlıklı bir Beyşehir için başlattığımız temizlik seferberliğine aralıksız devam ediyoruz. 67 mahallemiz de çöp konteynerine gereksinim duyulan noktaları tek tek tespit ettik ve ekiplerimiz daha önceki konteynerlere ilave olarak 2000 adet yeni çöp konteynerini uygun olan noktalara yerleştirdi. Araç filomuza kazandırdığımız modern süpürge araçlarımız 7/24 Beyşehir’in sokaklarında çalışmaya devam ediyor. Bütün mahallerimizde ki çöp konteynerlerini periyodik olarak dezenfekte ederek, kötü koku ve mikrop oluşumunun önüne geçiyoruz. Avşar mahallemizde ilk uygulamasını yaptığımız yer altı çöp konteyneri üretimine kendi kadememizde devam ediyoruz. önümüzdeki süreçte imalatını yaptığımız çöp konteynerlerini ihtiyaç durumuna göre mahallerimize yerleştirmeye başlayacağız. Cefakâr temizlik personelimiz tertemiz bir Beyşehir hedefimiz için özveriyle gece gündüz çalışıyor. Vatandaşlarımızdan isteğimiz, çevre sağlığı ve temizliğine gerekli hassasiyeti göstermeleridir. Amacımız halkımızın temiz, sağlıklı ve daha güzel bir şehirde yaşamasını sağlamak.”dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL