ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Eşrefoğlu’nun Voleybol Başarısı

          BEYŞEHİR – Beyşehir ilçe ve Konya il birinciliğinin ardından Hatay’a bağlı İskenderun ilçesinde gerçekleştirilen Türkiye Bölge Birinci müsabakalarında başarı göstererek yarı finale yükselen Eşrefoğlu Ortaokulu..

Eşrefoğlu’nun Voleybol Başarısı

          BEYŞEHİR – Beyşehir ilçe ve Konya il birinciliğinin ardından Hatay’a bağlı İskenderun ilçesinde gerçekleştirilen Türkiye Bölge Birinci müsabakalarında başarı göstererek yarı finale yükselen Eşrefoğlu Ortaokulu Erkek Voleybol Takımı, Denizli, Osmaniye ve Gaziantep illerinden gelen okul takımları ile eşleşerek bu rakiplerle final mücadelesi verdi.İlk maçını kazanan Beyşehirli voleybolcular, ikinci müsabakasında mağlup oldu. Finale yükselme maçında oynama hakkı kazanan voleybolcular, son maçta rakibine yenilince ikincilikle yetindi.
         Müsabakalar sonunda Eşrefoğlu Ortaokulu, yarı final grubunda ikincilik derecesi elde ederek Türkiye genel sıralamasında ilk 16 okul takımı arasına girme başarısını gösterdi.
          Yarı final müsabakalarında voleybolculara Okul Müdürü Adnan Karanfil ve beden eğitimi öğretmeni Uğur Ahmet Özen de nezaret etti. Okul Müdürü Karanfil, Beyşehirli voleybol öğrencileri ile beden eğitimi öğretmeni Özen’i gösterdikleri başarıdan ötürü tebrik etti, sporculara destek veren herkese teşekkür etti.  

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL