ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

İhsan Kabadayı Orta Okuluna Mavi Bayrak

BEYŞEHİR – Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü ile İl milli eğitim müdürlüğünün ortak yürüttüğü Su kullanımı bilinçlendirme projesi kapsamında su tasarrufu sağlayan Beyşehir İhsan Kabadayı Ortaokuluna düzenlenen törenle Mavi..

İhsan Kabadayı Orta Okuluna Mavi Bayrak

BEYŞEHİR – Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü ile İl milli eğitim müdürlüğünün ortak yürüttüğü Su kullanımı bilinçlendirme projesi kapsamında su tasarrufu sağlayan Beyşehir İhsan Kabadayı Ortaokuluna düzenlenen törenle Mavi Bayrak verildi.
       KOSKİ Eğitim Şube Müdürü Eyüp Çelik ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Musa Konuk, Seydişehir İlçe milli Eğitim Müdürü Fatih Küçük, Daire amirleri, Okul müdürleri, öğretmen ve öğrencilerin de katıldığı törenlerde, açılış konuşmasını Okul müdürü Aytekin Solmaz yaptı.
      Törende öğrencilerin hazırladığı halk oyunu gösterileri ve şiirler programa renk kattı.
      İlçe milli eğitim müdürü Musa Konuk’un konuşmasında 50, 60 yıl sonra, su yüzünden savaşların çıkacağını dikkat çekti.
       Konuk’un konuşmasının ardından; Seydişehir ilçe milli eğitim müdürü Fatih Küçük Okul müdürü Aytekin Solmaz’a Mavi Bayrak sertifikasını takdim ederken, Koski eğitim şube müdürü Eyüp Çelik’de mavi bayrağı teslim etti.
       Ayrıca programa katılan davetliler; okulun su timinde görev alan ve suyu tasarruflu kullanma bilincini yaptıkları resimlerle, şiirlerle ve şarkılarla arkadaşlarına aktaran öğrencelere de birer başarı sertifikası verildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL