ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Derebucaklılar hasret giderdi

Derebucak ilçesinin yöneticilerinin yanısıra Konyaspor Başkanı Ahmet Şan’ın da katıldığı iftara katılım bu yıl da yoğundu. İftarın ardından bir konuşma yapan Derebucaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı İsmail İnce derneğin..

Derebucaklılar hasret giderdi

Derebucak ilçesinin yöneticilerinin yanısıra Konyaspor Başkanı Ahmet Şan’ın da katıldığı iftara katılım bu yıl da yoğundu. İftarın ardından bir konuşma yapan Derebucaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı İsmail İnce derneğin çalışmaları hakkında bilgi vererek her yıl katılımın artarak devam etmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Daha sonra mikrofona gelen Derebucak Belediye Başkanı Ahmet Kısa bu tür organizasyonların sayesinde birlik ve beraberlik içerisinde kardeşlik duygularının en üst düzeye taşındığını ifade etti.

Kısa ayrıca içinde bulunduğumuz ramazan ayının, İsrail’in, Filistin’e karşı uyguladığı zulmün bir an önce bitmesine vesile olmasını dilediğini belirtti. Derebucak Kaymakamı Bülent Ay ise Derebucaklılar Kültür ve Dayanışma Derneği’nin önemli bir sosyal aktiviteyi gerçekleştirerek, Derebucaklılar arasında kaynaşmayı sağladığını belirtti. Derebucak’ta yapılan çalışmalarla ilgili kısa bilgiler de veren Derebucak Kaymakamı Bülent Ay, Gazze’de işlenen insanlık suçunun bir an önce bitmesini temenni ettiğini belirtti. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL