ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

İzciler Beyşehir’de Kampa Girdi

           BEYŞEHİR – Beyşehir Gençlik ve İzcilik Eğitim Tesisleri’nde okulların yarıyıl tatiline girmesinin ardından kamp etkinlikleri yoğunlaştı. Konya Erdemli Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü’nün peş peşe düzenlediği kış dönemi kız..

İzciler Beyşehir’de Kampa Girdi

           BEYŞEHİR – Beyşehir Gençlik ve İzcilik Eğitim Tesisleri’nde okulların yarıyıl tatiline girmesinin ardından kamp etkinlikleri yoğunlaştı. Konya Erdemli Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü’nün peş peşe düzenlediği kış dönemi kız ve erkekler izcilik eğitim kampının sona ermesinin ardından bir başka kamp daha başladı.
           Gaye Spor Kulübü Başkanı İzci Lideri Hasan Atılgan, kulüp üyesi izcilerin Beyşehir’de kamp yapmaya başladığını belirtti. Atılgan, geçtiğimiz yıl da Beyşehir’de izci liderleri ile birlikte kamp yaptıklarını hatırlatarak, “Çok memnun kaldığımız bu yıl kış kampını Beyşehir’de yapmayı planladık. Kulübümüze üye gençlerin de bu güzelliklerden faydalanmaları gerektiğini düşündük. O yüzden Beyşehir’deyiz. Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürümüz Mehmet Bayındır ve ekibine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL