ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Jandarma, Beyşehir’i tanıtıyor

           BEYŞEHİR – Beyşehir İlçe Jandarma Komutanlığı, teşkilatın kuruluş yıldönümünü bu yıl hayata geçirdiği çok yönlü  çalışmalarla kutluyor. Jandarma, Beyşehir-Konya Karayolu üzerinde muhtelif noktalara yerleştirdiği tanıtım..

Jandarma, Beyşehir’i tanıtıyor

           BEYŞEHİR – Beyşehir İlçe Jandarma Komutanlığı, teşkilatın kuruluş yıldönümünü bu yıl hayata geçirdiği çok yönlü  çalışmalarla kutluyor. Jandarma, Beyşehir-Konya Karayolu üzerinde muhtelif noktalara yerleştirdiği tanıtım panolarındaki afişlerde Beyşehir’in tarihi ve görsel güzelliklerini gözler önüne seriyor.  Bu çalışmayla yörenin tanıtım ve reklamına önemli katkılar sunan Jandarma, karayolu üzerindeki muhtelif noktalara değişik aralıklarla 6 tanıtım panosu birden yerleştirdi.
           Tanıtım panolarında tarihi Eşrefoğlu Camisi, tarihi Taşköprü, Beyşehir Gölü Kızkalesi Adası, Beyşehir Gölü, Anamas Dağı Karagöl, Eflatunpınar Hitit Kutsal Anıtı ve Havuzu’nun yer aldığı afişler yer alırken, karayolu üzerinden geçen yerli ve yabancı ziyaretçiler ve turistler daha Beyşehir’e gelmeden yörenin tarihi, doğal ve kültürel zenginlikleri hakkında fikir sahibi olmaya başlıyor.
           Tanıtım panolarında Jandarma tarafından, “Kanun ordusu jandarma, 1839’dan beri hizmetinizdeyiz, sizler ve huzurunuz için varız, doğayı  ve gölümüzü birlikte koruyalım’ gibi toplumsal mesajlar veren  yazı ve içeriklere de yer veriliyor.  

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL