ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Koçer, güven tazeledi

             BEYŞEHİR – Türkiye Kızılay Derneği Beyşehir Şubesi’nin olağan genel kurul toplantısı Ali Bilir Oteli Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.            Genel kurulda..

Koçer, güven tazeledi

 

           BEYŞEHİR – Türkiye Kızılay Derneği Beyşehir Şubesi’nin olağan genel kurul toplantısı Ali Bilir Oteli Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.
           Genel kurulda konuşan Türkiye Kızılay Derneği Beyşehir Şubesi Başkanı Nurettin Koçer, 145 yaşındaki Türk Kızılayı’nın, genel merkez ve taşra teşkilatları ile Türkiye ve dünyada birçok yardım hizmetini karşılık beklemeden yerine getirdiğini vurguladı. Türk Kızılayı’nın kara gün dostu olan, dil, din, ırk, mezhep ve millet ayrımı yapmaksızın   herkesin yardımına koşan bir kurum olduğunu belirten Koçer, ancak bütçesini hazırlayan gelirlerinin üye aidatları, gayrimenkul gelirleri ve bağışlar ile sınırlı olduğunu belirtti. Kızılay’ın fakir ve fukaralar ile doğal afete maruz kalan kişi ve ülkelere bugüne kadar yardım ettiğine, bundan sonra da bu yardımlarını sürdürmeye devam edeceğine işaret eden Koçer, Beyşehir şubesi olarak da 3 yıllık görev süreleri içerisinde birçok yardım faaliyeti yürüttüklerini söyledi. Koçer, bu çalışmaları anlatırken, 2012 yılı itibariyle üye sayılarının ise 154’e ulaştığını söyledi. 
            Konuşmaların ardından yapılan seçime tek liste ile giren mevcut başkan Koçer, yeniden seçildi. Genel kurulda, yeni yönetim, şube denetçisi ve genel merkez genel kurul üyeliğine seçilen isimler de belli oldu. Yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:
          Yönetim kurulu asil üyeler: Nurettin Koçer, Zafer Bülbül, Ali Bilir, Cahit Ceylan, Hamdi Ecevit, İbrahim Bülbül, Ahmet Muslu. Denetim Selahattin Mızrak, Genel merkez delege: Zafer Bülbül, Ali Bilir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL