ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Konya ve İlçe Müftüleri Beyşehir’de

            BEYŞEHİR – Konya İlçe müftüleri toplantısı Selçuk Üniversitesi Ali Akkanat Kampüsü’ndeki Anamas Konukevi’nde gerçekleştirildi. Toplantının açılışında konuşan Beyşehir Müftüsü Mustafa Tekin, toplantıya Beyşehir olarak ev sahipliği yapmaktan..

Konya ve İlçe Müftüleri Beyşehir’de

 

          BEYŞEHİR – Konya İlçe müftüleri toplantısı Selçuk Üniversitesi Ali Akkanat Kampüsü’ndeki Anamas Konukevi’nde gerçekleştirildi. Toplantının açılışında konuşan Beyşehir Müftüsü Mustafa Tekin, toplantıya Beyşehir olarak ev sahipliği yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, buluşmanın hayırlara vesile olmasını diledi.
          Toplantıya başkanlık eden Konya Müftüsü Şükrü Özbuğday ise Ekim ayı toplantısını Konya’nın en güzel ilçelerinden biri olan Beyşehir’de gerçekleştirmekten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Özbuğday, geride kalan camiler ve din görevlileri haftasının Konya ve taşra ilçelerinde düzenlenen çeşitli etkinlik ve faaliyetlerle dolu dolu geçtiğini belirtti. “Halkımız tarafından da bir hayli ilgi gördü. Ben bu haftanın oldukça verimli geçtiğine inanıyorum” dedi.
          Toplantıda, programın gündemini oluşturan kurban hizmetleri, il özel irşad programları, hizmet takip programı, sabık personel alımı, atama ve yer değiştirme yönetmeliği, vekaleten görevlendirmeler ile diğer bazı yönergeler de görüşülerek masaya yatırıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL