Arşiv

Minik tekvandocularda terfi heyecanı

BEYŞEHİR-Beyşehir Belediyesi Tekvando Spor Salonu’nda eğitim gören minik tekvandocular hafta sonu yapılan kuşak terfi sınavında ter döktü. Ailelerinin de kenardan izlediği sınava katılan 50’ye yakın minik tekvandocu, bir üst kuşağa..

Minik tekvandocularda terfi heyecanı

BEYŞEHİR-Beyşehir Belediyesi Tekvando Spor Salonu’nda eğitim gören minik tekvandocular hafta sonu yapılan kuşak terfi sınavında ter döktü.

Ailelerinin de kenardan izlediği sınava katılan 50’ye yakın minik tekvandocu, bir üst kuşağa yükselmenin sevinç ve heyecanını yaşadı.

Sınavın ardından minik tekvandocuların ağabeylerinin salonda yaptığı gösteriler ise beğeniyle izlendi. 

Sınav sonrasında minik öğrencilere hitaben bir konuşma yapan antrenör Nafiz Çakır, her konuda olduğu gibi başarıyı yakalamak için çok çalışmak gerektiğini vurgulayarak, “İşte ağabeylerinizin ve ablalarınızın yaptığı nefes kesen gösterileri gördünüz. Onlar gibi olmak, şampiyonalarda başarı elde etmek istiyorsanız siz de çok çalışmalısınız. Çünkü, onlar çok çalışarak bu noktaya geldi.”dedi. Çakır, konuşmasında ailelere de seslenerek, öğrencilerin idman programlarını aksatmamasının önemine dikkat çekti. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL