Arşiv

Özaltun’dan Aile Sanat ve Eğitim Merkezi Müjdesi

BEYŞEHİR – Beyşehir Belediyesi İş Merkezi’nin 3’üncü katında bulunan Beyşehir KOMEK Kurs Merkezi’ndeki derslikleri ziyaret eden Başkan Özaltun, kursiyerlerle sohbet etti, taleplerini dinledi. Bir bayan kursiyer Özaltun’a, daha önce psikolojik..

Özaltun’dan Aile Sanat ve Eğitim Merkezi Müjdesi

BEYŞEHİR – Beyşehir Belediyesi İş Merkezi’nin 3’üncü katında bulunan Beyşehir KOMEK Kurs Merkezi’ndeki derslikleri ziyaret eden Başkan Özaltun, kursiyerlerle sohbet etti, taleplerini dinledi. Bir bayan kursiyer Özaltun’a, daha önce psikolojik tedavi gördüğünü, KOMEK’e geldikten sonra kullandığı ilaçları tamamen bıraktığını anlatırken, ‘psikoloğa gidenleri buraya gelmeye davet ediyorum. Diyorum ki; ilaç kullanmayın, buraya gelin.” çağrısında bulunurken, kurslarının kapatılmamasını istedi. Özaltun, kursiyere “Böyle kapatma diye bir şey yok. Sadece kursiyer gelmezse kurs kapanır, yoksa talep geldiği sürece bu kurslar hep açık kalır” diye konuştu.

BEYŞEHİRLİ HANIMLARA AİLE EĞİTİM SANAT MERKEZİ MÜJDESİ…

Özaltun, kursiyerlere, yapımı tamamlanmak üzere olan Beyşehir Hanımlar Lokali’nin hizmete girmesinin ardından KOMEK’e ilave olarak Aile Eğitim Sanat Merkezi ASEM’in de açılacağı müjdesini verirken, Beyşehir’de yaşayan hanımların bu bakımdan da çok şanslı olduğunu dile getirdi ve şöyle konuştu:

“İnşaatı bitmek üzere olan hanımlar lokalimizde yüzme havuzu, fitnessi, saunası, buhar odası olacak. Burası tepeden tırnağa tamamen bayanlara özgü olarak hizmet verecek.Kalorifer kazanı yakıcısı bile bayan olacak. Burada hanım kardeşlerimize bu tür kurslarla talep ettikleri değişik branşlarda mesleki eğitimler verilecek. Tabi sizler sadece hanımlar lokalini değil her şeyin en iyisini hak ediyorsunuz.O yüzden, Beyşehir Belediyesi olarak bizler de vatandaşlarımıza ve siz değerli hanım kardeşlerimize her türlü hizmeti verebilmek için  elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Sizlerin sadece dualarını istiyoruz. Bizlerin yapabileceği bir şey varsa da sizlerin sonuna kadar emrinizdeyiz.”

Özaltun’a kursiyerlerle buluşmasında Beyşehir KOMEK Kurs Sorumlusu Semra Acır da eşlik etti. Acır, Özaltun’a açılan mesleki kurslarla ilgili bilgiler verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL