ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Protokol Kamp Ateşini Birlikte Yaktı

BEYŞEHİR – Beyşehir ilçe protokolü,  Beyşehir Gençlik ve İzcilik Eğitim Tesisleri’nde  gerçekleştirilen kamp ateşi etkinliğinde bir araya geldi.        Beyşehir Gençlik ve İzcilik Eğitim Tesisleri’nde düzenlenen etkinliğe İlçe..

Protokol Kamp Ateşini Birlikte Yaktı

BEYŞEHİR – Beyşehir ilçe protokolü,  Beyşehir Gençlik ve İzcilik Eğitim Tesisleri’nde  gerçekleştirilen kamp ateşi etkinliğinde bir araya geldi.
        Beyşehir Gençlik ve İzcilik Eğitim Tesisleri’nde düzenlenen etkinliğe İlçe Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, Garnizon ve İlçe Jandarma Komutanı  Jandarma Binbaşı Mustafa Özdemir, Beyşehir İlçe  Belediye Başkanı Murat Özaltun, Beyşehir Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Yurt, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Demirgül, daire amirleri, siyasi parti ve sivil toplum temsilcileri ile bazı oda başkanları katıldı.
        Tesislerde ilçe protokolüne verilen onur yemeğinin ardından bahçede kamp ateşi yakıldı. 
        Beyşehir Gençlik ve Spor İlçe ve Gençlik ve İzcilik Eğitim Tesisi Müdürü Mehmet Bayındır,  kamp ateşinin yakılmasının ardından yaptığı konuşmada, ilçe protokolü ile kış dönemi kamplarının başlangıcını yapmak amacıyla bir araya geldiklerini söyledi. Bayındır, şunları kaydetti: “Burada kamp ateşini hep birlikte yakarak kış kamplarımızın startını verdik. İlçemiz protokolüne ve katılımcılara programımıza katıldığı için teşekkür ediyorum. Bu etkinlikle ayrıca, Beyşehir’de de böyle bir tesis olduğunu tüm Konya’ya ve ülkemize duyurmayı amaçladık.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL