ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Sağlıklı yaşam için yürüdüler

BEYŞEHİR – Beyşehir İlçe Kaymakamlığı himayesinde, Beyşehir Toplum Sağlık Merkezi tarafından Beyşehir Gölü sahilindeki Vuslat Parkı’nda gerçekleştirilen yürüyüş etkinliğine Beyşehir Garnizon ve İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Mustafa Özdemir, Beyşehir..

Sağlıklı yaşam için yürüdüler

BEYŞEHİR – Beyşehir İlçe Kaymakamlığı himayesinde, Beyşehir Toplum Sağlık Merkezi tarafından Beyşehir Gölü sahilindeki Vuslat Parkı’nda gerçekleştirilen yürüyüş etkinliğine Beyşehir Garnizon ve İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Mustafa Özdemir, Beyşehir Belediye Başkan Yardımcısı Kamil Kahraman Göksu, SÜ Beyşehir Ali Akkanat MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Aziz Öztürk, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Bayındır, Beyşehir İlçe Sağlık Müdürlüğü yetkilileri, Toplum Sağlığı Merkezi yetkilileri, kurum amirleri, okul müdürleri ve vatandaşlar katıldı.
        Katılımcılar, yürüyüş öncesinde ‘sağlık için hareket et’, ‘sağlıklı yaşam için yürüyünüz’, ‘sağlık için hareket ediniz’ yazılı dövizlerle basın mensuplarına poz verdi. Yağan yağmura rağmen etkinliğe katılmak için alanda toplanan katılımcılar, şemsiyelerini açarak kısa mesafeli yürüyüşün ardından aktiviteyi sonlandırdı. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL