ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Sarı Kardeşler Rusya Yolcusu

         Avrupa Taekwondo Birliği (ETU) tarafından bu yıl ilk kez organize edilecek olan ve sadece olimpik kategorilerde sporcuların mücadele edeceği 1. Olimpik Kategoriler Avrupa Taekwondo Şampiyonası, Rusya’nın..

Sarı Kardeşler Rusya Yolcusu

         Avrupa Taekwondo Birliği (ETU) tarafından bu yıl ilk kez organize edilecek olan ve sadece olimpik kategorilerde sporcuların mücadele edeceği 1. Olimpik Kategoriler Avrupa Taekwondo Şampiyonası, Rusya’nın Nalchik kentinde 25-29 Mart 2015 tarihleri arasında düzenlenecek. Türkiye Taekwondo Milli Takımı Konya’da gerçekleştirdiği 10 günlük kamp ile bu önemli organizasyona hazırlandı.
         Yaklaşık 30 ülkeden 160 civarında sporcunun katıldığı ve 8 olimpik kategoride yapılacak şampiyonada Türkiye’yi 9 sporcu temsil edecek. Teknik direktörlüğünü Ali Şahin’in yaptığı milli takımda, erkekler 58 kiloda Görkem Sezer, 68 kiloda Berkay Akyol, 80 kiloda Yunus Sarı ve +80 kiloda Ali Sarı, bayanlar 49 kiloda Rukiye Yıldırım, 57 kiloda Dürdane Altunel, 67 kiloda Nur Tatar ve +67 kiloda Nafia Kuş ile Furkan Asena Aydın bulunuyor. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL