ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Tokgözol: Gelin bize destek verin

           BEYŞEHİR – Tokgözol, partisinin seçim karargahında düzenlediği basın toplantısında, Beyşehirli hemşehrileriyle kucaklaşarak kenetlenmelerini, kendilerine edilen iltifatları gören bazı siyasi partilerin temsilcilerinin bu durumu hazmedemediğini savundu. ..

Tokgözol: Gelin bize destek verin

           BEYŞEHİR – Tokgözol, partisinin seçim karargahında düzenlediği basın toplantısında, Beyşehirli hemşehrileriyle kucaklaşarak kenetlenmelerini, kendilerine edilen iltifatları gören bazı siyasi partilerin temsilcilerinin bu durumu hazmedemediğini savundu.
           Bundan dolayı el altından haklarında yalan yanlış, asparagas haberler üretildiğini ileri süren Tokgözol,  “Biz CHP’yiz, ana muhalefet partisiyiz. AKP’yi ise genelde ve yerelde bitirecek olan tek parti vardır, o da CHP’dir”dedi.
           Tokgözol, açıklamasında, isim vermeden bir siyasi partinin Beyşehir ilçe başkan adayını bazı sözleri nedeniyle de eleştirdi. Tokgözol, şunları kaydetti:  “Bir siyasi partinin belediye başkan adayı arkadaşım, kendi partisinin belediye başkan adayı olduğu halde maalesef AKP’nin büyükşehir belediye başkan adayının kazanacağını ima ederek, ‘ben falanca abimle, kardeşimle çok rahat çalışabilirim’ diyebilmektedir. Kendi partisinin adını bir defa olsun telaffuz etmemektedir. Değerli yurttaşlarımın bunu bilmesini özellikle istiyorum: bu anlayış mı AKP’yi bitirecek. Maalesef, bir kere olsun kendi partisinin adını bile zikretmekten kaçınan anlayış, AKP’yi asla ve asla bitiremez.Ben o partili arkadaşlarımıza buradan sesleniyorum, onların vicdanlarına sesleniyorum; gelin bize destek verin diyorum, gelin bu desteği verin ki, halkın belediyeciliğini birlikte kuralım.” 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL