ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Üniversite Öğrencilerinden Örnek Proje

BEYŞEHİR – Selçuk Üniversitesi Ali Akkanat Turizm Fakültesi Konaklama İşletmeciliği bölümü öğrencileri, sosyal sorumluluk projesi kapsamında Beyşehir merkez ve taşra mahallelerde yardıma muhtaç ilk ve orta okul öğrencilerine kitap, kalem,..

Üniversite Öğrencilerinden Örnek Proje

BEYŞEHİR – Selçuk Üniversitesi Ali Akkanat Turizm Fakültesi Konaklama İşletmeciliği bölümü öğrencileri, sosyal sorumluluk projesi kapsamında Beyşehir merkez ve taşra mahallelerde yardıma muhtaç ilk ve orta okul öğrencilerine kitap, kalem, defter, silgi ve kırtasiye malzemelerinden oluşan paketleri ilgili öğrencilere ulaştırdı.
         S.Ü Turizm Fakültesi Bölüm Başkanı Yrd.Doç.Dr. Erkan Akgöz önderliğinde Rahşan Gevrek, Habibe Özçelik, Bahadır Ersoy, Beyazıt Uçakçı, Ahmet Karaca Zeynep Taşucu ve Burak Özdenk esnafların sponsorluğunda hazırladıkları paketleri, Beyşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün bilgisi dahilinde yardıma muhtaç öğrencilerin okulları ziyaret edilerek paketler ulaştırıldı.
        Amaçlarının öğrenim gördükleri yerleşim yerlerine hem ekonomik, hem sosyal, hem de kültürel hareketlilik kazandırmak olduğunu belirten öğrenciler, bu bir farkındalık projesi çünkü bizde zamanında o sıralarda oturduk nelerin ihtiyaç olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu kapsamda hocalarımız ve arkadaşlarımızla beraber böyle bir sosyal sorumluluk projesini başlattık. Bu küçük arkadaşlarımızın ileride iyi yerlere gelmesi noktasında ufak bir adım attık. Bu projenin hem Beyşehir halkına hem de üniversitedeki öğrenci arkadaşlarımıza örnek olarak devamının getirilmesini diliyorum. Katkıda bulunan herkese teşekkür ediyoruz dediler. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL