ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Yeni uzman doktorlarımız göreve başladı

  BEYŞEHİR-Sağlık Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü tarafından Beyşehir Devlet Hastanesi’ne ihtiyaç duyulan iki ayrı branşta uzman hekim ataması yapıldı. Psikiyatri ve radyoloji branşında ataması gerçekleşen uzman doktorlar hastanede yeni görevine..

Yeni uzman doktorlarımız göreve başladı

 

BEYŞEHİR-Sağlık Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü tarafından Beyşehir Devlet Hastanesi’ne ihtiyaç duyulan iki ayrı branşta uzman hekim ataması yapıldı.

Psikiyatri ve radyoloji branşında ataması gerçekleşen uzman doktorlar hastanede yeni görevine başlarken, hastalara poliklinik hizmeti vermeye başladı.

Beyşehir Devlet Hastanesi’nde göreve başlayan Psikiyatri Uzmanı Dr.Fatih Kayhan, küçük yerlerde bazı ön yargı ve kaygıların olabildiğine dikkat çekerek, “Psikiyatri konusundaki rahatsızlıkların, diğerlerinden hiçbir farkı olmadığını hastalarımızın bilmesini ve takip ve tedavilerini aksatmamaları çok önemli olduğunu belirtmek istiyorum”dedi.

DR.FATİH KAYHAN KİMDİR?

Evli ve bir çocuk babası olan Psikiyatri Uzmanı Fatih Kayhan, Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi’nden mezun oldu, ihtisasını da aynı hastanede yaptı. Temmuz ayında Ankara Devlet Hastanesi’ne atanırken, Aralık ayında eş durumu kurasıyla Beyşehir Devlet Hastanesi’ne tayin oldu.

RADYOLOJİ UZMANI GÖREVE BAŞLADI

Bu arada, hastaneye atanan Radyoloji Uzmanı Dr.Ayşegül Kayhan da yeni görevine başladı. Daha önce Konya Numune Hastanesi’nde görev yapan Kayhan için Beyşehir’in ikinci görev yeri olduğu öğrenildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL