ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Yol istiyorlar

  BEYŞEHİR-Beyşehir’e bağlı Göçü Köyü’nde hizmete yeni açılan piknik alanına ulaşımı sağlayan yolun iyileştirilerek asfaltlanması isteniyor. Göçü Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ali Ağmaz, yaptığı açıklamada, önceki yıl..

Yol istiyorlar

 

BEYŞEHİR-Beyşehir’e bağlı Göçü Köyü’nde hizmete yeni açılan piknik alanına ulaşımı sağlayan yolun iyileştirilerek asfaltlanması isteniyor.

Göçü Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ali Ağmaz, yaptığı açıklamada, önceki yıl hizmete giren Karkın Pınarı Piknik Alanı’na ulaşımı sağlayan yolun sıkıntı yarattığını bildirdi.

En büyük sorunlarından bir tanesinin yörede yaz mevsimi ile birlikte kullanımı artan piknik alanına ulaşımı sağlayan yol olduğunu kaydeden Ağmaz, “Yetkililerimizden bu yolun yapımı için ilgi ve destek bekliyoruz. Burada yaklaşık 500 metre kadar yapılması gereken bir yolumuz var. Bu yolu büyük ağabeylerimiz yardımlarıyla yaptırmaya çalışıyoruz. Ama henüz başarıllı olamadık. Yetkililerden bu konuda katkı ve destek bekliyoruz.”dedi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL