ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

19 Eylül Gaziler Günü

BEYŞEHİR – Gaziler Günü nedeniyle Anıt Alanında düzenlenen törene Beyşehir Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, Beyşehir Garnizon ve İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Mustafa Özdemir, Belediye Başkanı Murat Özaltun, Cumhuriyet Başsavcı Mehmet..

19 Eylül Gaziler Günü

BEYŞEHİR – Gaziler Günü nedeniyle Anıt Alanında düzenlenen törene Beyşehir Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, Beyşehir Garnizon ve İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Mustafa Özdemir, Belediye Başkanı Murat Özaltun, Cumhuriyet Başsavcı Mehmet Yurt, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Demirgül, İlçe Müftüsü Hüseyin Erdoğan, askeri erkan, daire müdürleri, gaziler ve şehit yakınları katıldı.
       Atatürk Anıtına Beyşehir Kaymakamlığı, Garnizon Komutanlığı, Beyşehir Belediyesi ve Şehit ve Gazi Yakınları Derneğinin çelenk sunumunun ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.
        Günün anlam ve önemine ilişkin konuşmayı Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği ile Türkiye Muharip Gaziler Derneği Beyşehir Temsilcisi Mehmet Gümüşkan yaptı.
        Anıt alanındaki törenin ardından program Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği ile Türkiye Muharip Gaziler Derneği’nde devam etti. Derneği ziyaret eden protokol burada şehit yakını ve gazilerle sohbet etti. Beyşehir Kaymakamı Başıbüyük, birlikte olmanın önemine dikkat çekerek Dernek Başkanı Gümüşkan’a gazilerin birlikte olduğu bir resim hediye etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL