ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

400.000 Tl ödenek

       BEYŞEHİR – Ak parti Beyşehir ilce başkanı Nafiz huğlu yaptığı açıklamada Beyşehir belediyesinin kanalisazyon yapımında kullanılması için cevre ve şehircilik bakanlığımız tarafından 400.000 Tl ayrıldığı müjdesini verdi…

400.000 Tl ödenek

 

     BEYŞEHİR – Ak parti Beyşehir ilce başkanı Nafiz huğlu yaptığı açıklamada Beyşehir belediyesinin kanalisazyon yapımında kullanılması için cevre ve şehircilik bakanlığımız tarafından 400.000 Tl ayrıldığı müjdesini verdi.

     Huğlu yaptığı açıklamada , cevre ve şehircilik bakanlığımız tarafından Beyşehir belediyesi tarafından verilmiş proje karşılığında kanalisazyon yapımında kullanılmak üzere 400.000 Tl para çıkarıldığını açıklayarak Beyşehir belediyesi bütçesine aktarılacağı söyledi.

     Başkan huğlu ,Teşkilat olarak bölgemizin sorunlarını yakından takip ettiklerini, bölgemiz için değil elimizi taşın altına koymak ,gövdemizi koymaktan asla çekinmeyeceklerini söylerken, yeter ki biz proje üretelim. Devletimizin göçü büyüklüğü tartışılamaz. Siyasetende güçlü bir noktada olduğumuzu da ifade edebilirim. Görülüyor ki iktidarımızın nimetlerinden her türlü yararlanmak için her mücadeleyi verdiklerini, mücadeleyi verirken de hem il teşkilatımızın hem de milletvekillerimizin emeğinin büyük olduğunu bilmenizi isterim dedi.

       Beyşehir belediyemize kanalizasyon yapımında kullanılmak üzere 400.000 Tl  ayrılmasında öncelikle büyük emeği olan cevre ve şehircilik bakanımız Erdoğan Bayraktar başta olmak üzere Konya milletvekillerimize sonsuz teşekkür eder Beyşehir’imize hayırlı olsun  dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL