ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Agd’den Yaz Etkinlikleri

  BEYŞEHİR-Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Beyşehir Şubesi, geleneksel hale getirdiği yaz etkinliklerini bu yıl da gerçekleştiriyor.             AGD Beyşehir Şubesi Başkanı Dr.Mehmet Altuğ, yaptığı yazılı açıklamada, 9 ay süren eğitim-öğretim..

Agd’den Yaz Etkinlikleri

 

BEYŞEHİR-Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Beyşehir Şubesi, geleneksel hale getirdiği yaz etkinliklerini bu yıl da gerçekleştiriyor.

            AGD Beyşehir Şubesi Başkanı Dr.Mehmet Altuğ, yaptığı yazılı açıklamada, 9 ay süren eğitim-öğretim döneminin sona ermesinin ardından geleceğin teminatı gençlerin çalışmış, çaba sarf etmiş ve imtihanlara girerek yorulmuş olduklarını belirtti. Bu yaz dönemini gençlerin en iyi şekilde geçirmelerini arzu ettiklerini ifade eden Altuğ, her yıl gerçekleştirdikleri etkinliklere bu yıl bir yenisini daha eklemek istediklerini söyledi.

            Yaz etkinliklerinin hazırlıklarını tamamladıklarını ifade eden Altuğ,şunları kaydetti:

            “Bu yaz döneminin bir dinlenme, aynı zamanda çocuklarımız ve ailelerimiz açısından güzel ve verimli geçirilmesi en uygun tercih olacaktır.

Yavrularımız ve gençlerimiz bizlere Allah’ın bir nimeti ve emanetidir. Onun için bu nimetin şükrü olarak onları en güzel şekilde yetiştirerek, ahlak ve maneviyatı esas alan imanlı bir gençlik istiyoruz. Bunun için hem ailelere hem de bizlere büyük görevler düşmektedir. Bu çalışmalarımızın amacı gençliğimizin kalbine Allah korkusunu ve Allah sevgisini yerleştirmektir. Gençlerimizin vatan ve milletine bağlı, anne ve babasına saygılı bireyler olarak  yetişmesine katkıda bulunmak ve mukaddesatına sahip çıkan bir gençlik bizim asıl hedefimizdir.

Dolayısı ile Anadolu Gençlik Derneği bu sene de Yaz-Et programlarıyla gençlerimize hafta içi ikindi vaktine kadar, alanında uzman hocalarla temel dini bilgiler eğitimi, manevi değerler eğitimi, karakter eğitimi, sosyal ve sportif faaliyetleri de bünyesinde barındırarak, hem eğiten hem eğlendiren ve hem de dinlendiren bir Yaz Etkinliği programı hazırlamıştır.

Ailelerimize sesleniyoruz; çocuklarımızın yaz dönemini boş geçirmemeleri için Anadolu Gençlik Derneği’nin 18 haziran pazartesi günü başlayacak olan Yaz Etkinliklerine katılmalarını tavsiye ediyor ve Çarşı Camii’nin karşısında bulunan dernek  binamıza gelerek kayıt yaptırmalarını istiyoruz.

Gençlerimize de buradan çağrıda bulunuyoruz; gelin eğlenmenin ve öğrenmenin zevkini Anadolu Gençlik Derneğinin Yaz Etkinliklerinde hep birlikte yaşayalım”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL