ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Ak Parti Danışma Meclisi Toplantısı

         BEYŞEHİR – Ak Parti ilçe teşkilatında yapılan toplantıya ,Yerel yönetimlerden sorumlu İl bşk yardımcısı ve bölge koordinatörü  Av.Mehmet Akif Göksu ,İlce koordinatörü İl Yönetim Kurulu Üyesi..

Ak Parti Danışma Meclisi Toplantısı

         BEYŞEHİR – Ak Parti ilçe teşkilatında yapılan toplantıya ,Yerel yönetimlerden sorumlu İl bşk yardımcısı ve bölge koordinatörü  Av.Mehmet Akif Göksu ,İlce koordinatörü İl Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Uçar Beyşehir Belediye başkanı İzzet Taşçı, il genel  meçlis üyeleri, Belde Belediye Başkanları, ilçe yönetim kurulu üyeleri, gençlik kolları başkanı, kadın kolları başkanı  katıldı.

           Ak Parti Beyşehir İlçe Başkanı  Nafiz Huglu Yaptığı konuşmada ilçe  danışma meclisinin ve istişarelerimizin hayırlara vesile olması temennisinde bulunurken, parti çalışmaları hakkında  partilileri bilgilendirdi. Ak Parti camiasının büyük bir camia oldugunu belirten Huğlu; bu istişarelerimiz bize bir ivme daha kazandırıyor. Bu yaptığımız toplantılarla eksiklerimizi masaya yatırarak yeni bir heyecanla eksiklerimizide tamamlayarak çalışmalarımıza hız veriyoruz dedi.

        Beyşehir Belediye Başkanı İzzet Taşçıda  yaptığı çalışmalarla ilgili partilileri bilgilendirirken, neler yapılmalı ve neler yapmalıyız konusunda belde belediye başkanlarıyla istişarelerde bulundu.

       Beyşehir ilçe Koodinatörü İl başkan yardımcısı Yusuf Uçarda, Beyşehir İlçe teşkilatının çalışmalarını dile getirirken teşkilatın başarılarını devamını diledi.

 

       Bölge Koordinatörü İl Bşk. Yardımcısı Av. M.Akif Göksu da teşkilat çalışmalarını değerlendirirken buranın bir evladı olarak çalışmalardan ve birlik ve beraberlikten duydugu memnuniyeti belirtirken ,önümüzdeki Mart ayında yapılacak yerel seçimlere dikkat cekti. Yeni Büyükşehir yasasının bölgeye kazandıracağı hizmetleri dile getiren Göksu  inşallah bölgemiz daha iyi kalkınacak. Büyükşehir yasasıyla ilgili tüm hazırlıkları yapıyoruz . Allahın İzniyle  hiçbir sorun kalmadan tüm bölgenin daha iyi hizmet  alması noktasında çalışmalarımız devam ederken hiçbir aksaklık  olmadan  Büyükşehir yasasına geçişi gercekleştirecegiz dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL