Arşiv

Ak Parti Üyeleri Delegelerini Seçti

BEYŞEHİR – AK Parti İlçe Teşkilatı salonunda yapılan seçimlerde Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, AK Parti İlçe Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ile parti üyesi isimler yeni delege listesini belirlemek..

Ak Parti Üyeleri Delegelerini Seçti

BEYŞEHİR – AK Parti İlçe Teşkilatı salonunda yapılan seçimlerde Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, AK Parti İlçe Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ile parti üyesi isimler yeni delege listesini belirlemek için oy kullandı. Seçimler yarın sona erecek.
        AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Nafiz Huğlu yaptığı açıklamada, 2 gün devam edecek delege seçiminin genel kongre süreci ile ilgili olarak yapıldığını söyledi. Türkiye genelinde tüm AK Parti ilçe teşkilatlarında bu ay sonuna kadar delege seçimlerinin tamamlanmış olması gerektiğini vurgulayan Huğlu, “Beyşehir’de ilçe kongremizin tarihi ise henüz belli değil. Belirlendiğinde kamuoyu ile paylaşacağız. Beyşehir genelinde partimiz mensubu 12 bin civarında üyemiz var. Bu seçim sonunda ise 400 yeni delege belirlenmiş olacak. Doğal delegeler olan ilçe yönetim kurulumuz ve belediye başkanımızla birlikte ilçemizde toplam delege sayımız 426 olacak” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL