Arşiv

Akış’tan Davutoğlu’na Tebrik

BEYŞEHİR – AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi ve Konya Milletvekili Mustafa Akış; Dışişleri Bakanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, 27 Ağustos’ta gerçekleştirilecek Olağanüstü Kongre’de 26. Başbakan ve AK..

Akış’tan Davutoğlu’na Tebrik

BEYŞEHİR – AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi ve Konya Milletvekili Mustafa Akış; Dışişleri Bakanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, 27 Ağustos’ta gerçekleştirilecek Olağanüstü Kongre’de 26. Başbakan ve AK Parti Genel Başkan Adayı olarak ilan edilmesi dolayısıyla bir tebrik mesajı yayımladı.

Akış; “Gururluyuz”

      Mesajında Bakan Davutoğlu’nu tebrik eden Mustafa Akış, bir Konyalı olarak böyle bir haberin kendilerini gururlandırdığını dile getirdi. Akış, mesajında şu ifadelere yer verdi; “Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 10 Ağustos Pazar günü halkımızın büyük desteği ile Cumhurbaşkanı seçilmesi ile parti olarak 27 Ağustos’ta olağanüstü genel kongremizi yapacağız. 2001’den beri partimizin lideri, 2002’den beri de ülkemizin lideri olan ve ülkemize adeta çağ atlatan Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ardından partimizin, ülkemizin aynı heyecan ve daha güçlü olarak yoluna devam edeceğine inanıyoruz. Sadece ülkemizde değil dünyanın birçok ülkesinde sevilen Dışişleri Bakanımız Prof. Dr. Sayın Ahmet Davutoğlu’nun bu göreve layık görülmesi, bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. Sayın Bakanımızın bu görevi layıkıyla yerine getireceğine ve ülkemizi daha da ileriye taşıyacağına inanıyoruz.
      Yeni dönemin başta Sayın Bakanımıza, Cumhurbaşkanımıza, hükümetimize, ülkemiz ve milletimize hayırlar getirmesini diliyor; Dışişleri Bakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nu tekrar tebrik ediyorum…” 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL