ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Ani kar erimelerine dikkat

              Meteoroloji’nin yaptığı tahminlere göre, Beyşehir’i bugün sağanak yağışlı bir hava bekliyor. Yağış, zaman zaman karla karışık yağmur ve kar şeklinde devam edecek. Yarın..

Ani kar erimelerine dikkat

 

            Meteoroloji’nin yaptığı tahminlere göre, Beyşehir’i bugün sağanak yağışlı bir hava bekliyor. Yağış, zaman zaman karla karışık yağmur ve kar şeklinde devam edecek. Yarın da bölgede karla karışık yağmur etkili olacak. Perşembe günü ise Beyşehir’de kuvvetli kar yağışı bekleniyor. Yağışlı havanın Cuma gününden itibaren etkisini yitireceği tahmin ediliyor.

            Bu arada, yağışlı hava ile birlikte hava sıcaklıklarında biraz yükselme görülecek. Yapılan tahminlere göre bugün Beyşehir’de en düşük sıcaklık -1, en yüksek sıcaklık değeri 6 derece olacak. Ancak, yağışlı havanın etkisini yitirmesiyle önümüzdeki günlerde hava sıcaklıkları yeniden aşağı seviyelere inmeye başlayacak.

            İşte Beyşehir’de Meteoroloji’nin 5 günlük hava tahmini şöyle:

            7 Şubat: -1/6 (sağanak yağışlı), 8 Şubat: -2/5 (karla karışık yağmurlu),  9 Şubat: -5/4 (kar yağışlı), 10 Şubat: -6/4 (parçalı bulutlu), 11 Şubat: -6/5 (parçalı bulutlu).

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL