ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Başarıya Altın

        BEYŞEHİR – Antalya’da gerçekleştirilen Türkiye Gençler Milli Takım Seçme müsabakalarında, genç bayanlar 46 kiloda Türkiye birincisi olan Beyşehirli tekvandocu Zeliha Ağrıs Beyşehir Belediye Başkanı İzzet Taşcı’yı makamında..

Başarıya Altın

 

      BEYŞEHİR – Antalya’da gerçekleştirilen Türkiye Gençler Milli Takım Seçme müsabakalarında, genç bayanlar 46 kiloda Türkiye birincisi olan Beyşehirli tekvandocu Zeliha Ağrıs Beyşehir Belediye Başkanı İzzet Taşcı’yı makamında ziyaret etti. Ziyarete, Beyşehir Belediyesi Spor Okulu tekvando antrenörü Nafiz Çakır, Meram Belediyespor Kulübü tekvando antrenörü Ali Yıldız ile başarılı sporcunun babası Hüseyin Ağrıs da eşlik etti.
        Beyşehir’in tekvando sporunda son yıllarda büyük bir ivme kazandığını ve üst üste elde edilen başarılarla bu branşın ilçede çok sevilen bir spor branşı haline geldiğini belirten Belediye Başkanı Taşcı, “Beyşehirli sporcularımızın gerek ulusal, gerekse uluslararası arenalarda elde ettikleri başarı bizim göğsümüzü kabartıyor. Milli sporcumuzu tebrik ediyor, bundar sonra da başarılarının artarak devam etmesini diliyorum” dedi.
       Ziyaretin sonunda Taşcı, başarılı tekvandocuyu çeyrek altınla ödüllendirdi.
       Beyşehirli Zeliha Ağrıs, elde ettiği başarının ardından Ankara’da organize edilen milli takım kampına katılacak. 3 Mart’ta başlayacak olan uluslararası tekvando şampiyonasıda ülkemizi temsil edecek olan Ağrıs, burada derece elde ettiği takdirde Mısır’da düzenlenecek olan dünya tekvando şampiyonasına katılacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL