ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Başkan Özaltun Sağlık Çalışanlarını Ziyaret Etti

BEYŞEHİR – Başkan Yardımcıları Halim Gümüşel, Kamil Göksu ve Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Şenol’un da katıldığı ziyarette ilk olarak Hastane Başhekimi Hüseyin Kosat’ın makamında Hastane yöneticileri bir araya gelen..

Başkan Özaltun Sağlık Çalışanlarını Ziyaret Etti

BEYŞEHİR – Başkan Yardımcıları Halim Gümüşel, Kamil Göksu ve Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Şenol’un da katıldığı ziyarette ilk olarak Hastane Başhekimi Hüseyin Kosat’ın makamında Hastane yöneticileri bir araya gelen Başkan Özaltun, Başhekim Kosat ve Hastane yönetimine karanfil takdim etti, Tıp Bayramlarını kutlayarak, başarılı ve özverili çalışmalarından dolayı tebrik etti. Daha sonra, Hastane birimlerini ziyaret eden Başkan Özaltun ve beraberindekiler sağlık çalışanlarına karanfil hediye ederek Tıp Bayramlarını kutladı. Yapılan ziyaretler esnasında hasta ve hasta yakınlarını da ziyaret eden Başkan Özaltun kendilerine karanfil takdim ederek, bir isteklerinin olup olmadığını sordu, geçmiş olsun dileklerini iletti.
            14 Mart’ın Cumartesi gününe denk gelmesi, sağlık çalışanlarının çoğunun hafta sonu tatilinde olması nedeniyle ziyaretin bugün gerçekleştirildiğini belirten Başkan Özaltun  “Sağlık çalışanlarımızın her zaman yanındayız ve yanında olmaya devam edeceğiz. Sağlık alanında gece gündüz her yerde, her koşulda büyük özveriyle, heyecanla görev yapan, bütün sağlık çalışanlarımızın Tıp Bayramını kutluyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” dedi.
            Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren sağlık çalışanları “ Belediye Başkanımıza, Başkan Yardımcılarımıza ve Ak Parti İlçe Teşkilat Başkanımıza bu anlamlı kutlama için çok teşekkür ediyoruz.” dediler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL