ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Başkentteki Beyşehirliler İftarda Bir Araya Geldi

BEYŞEHİR – Ankara’da faaliyet gösteren kısa adı BEYDER olan Beyşehir Derebucak Hüyük Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından bu yıl ilki düzenlenen iftar programında, başkentte yaşayan Beyşehirliler bir araya geldi.   ..

Başkentteki Beyşehirliler İftarda Bir Araya Geldi

BEYŞEHİR – Ankara’da faaliyet gösteren kısa adı BEYDER olan Beyşehir Derebucak Hüyük Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından bu yıl ilki düzenlenen iftar programında, başkentte yaşayan Beyşehirliler bir araya geldi.
       Yemeğin ardından bir konuşma yapan BEYDER Başkanı Ahmet Taş, derneğin faaliyetlerinden ve hedeflerinden söz ederek, katılımcılara gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı  teşekkür etti. 
       Programda, KONEV Başkanı Hakkı Teke, ANKONDER Başkanı Mehmet Erkoç ve BEYHUDER Başkanı Şükrü Karagül de birer konuşma yaptı.
        İftar programı, gerçekleştirilen sohbetlerin ve toplu olarak fotoğraf çekilmesinin ardından sona erdi. 
          Programa, İstanbul’da faaliyet gösteren Beyşehir ve Çevresi Kültür ve Yardımlaşma Derneği (BEYHUDER), Ankara Konyalılar Vakfı (KONEV) ve Ankara Konyalılar Derneği (ANKONDER) ‘nin Başkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Beyşehirli hemşehrilerimizden Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Hasan Özaba, Orman Genel Müdürü İsmail Üzmez, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürü Ahmet Sarıcan, TOBB Genel Sekreteri Mustafa Saraçöz, Prof. Dr. Yusuf Sarınay, Merkez Valisi Muammer Muşmal, Orman ve Su İşleri Bakanlığı SGB Daire Başkanı Yüksel Erdoğan, Yargıtay Üyesi Ali Sezgin, Süleyman Şenol, Prof.Dr. Mehmet Şimşek, Prof.Dr. Yılmaz Yıldırır, Prof.Dr. Muammer Canel, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Halil İbrahim Metin’in de  aralarında bulunduğu çok sayıda isim katıldı. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL