Arşiv

Beyşehir İlçe Emniyet Müdürü Şahin, göreve başladı

BEYŞEHİR – Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile Konya’ya atanan Mevlüt Demir, emniyet içerisinde radikal bir değişiklikle; Konya Emniyet Teşkilatında görevli, Müdür sınıfından personel sınıfına kadar toplamda 156 kişinin yerleri değiştirildi.            ..

Beyşehir İlçe Emniyet Müdürü Şahin, göreve başladı

BEYŞEHİR – Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile Konya’ya atanan Mevlüt Demir, emniyet içerisinde radikal bir değişiklikle; Konya Emniyet Teşkilatında görevli, Müdür sınıfından personel sınıfına kadar toplamda 156 kişinin yerleri değiştirildi.
            Bu değişiklik kapsamında Beyşehir Emniyet Müdürlüğünde ’de görev değişimi oldu. Değişiklik sonrası Beyşehir Emniyet Müdürlüğüne atanan Serdar Şahin yeni görevine başladı.
           Beyşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı Hasan Narin ile yönetim kurulu üyeleri, Beyşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Şahin’i makamında ziyaret ederek, yeni görevinin hayırlı olması dileğinde bulundu.
            Narin, ziyaretinde Şahin’e Beyşehir ile ilçe basın ve medya kuruluşları hakkında bilgiler verdi ve ilçenin genel asayiş durumu istişare edildi.
          Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Emniyet Müdürü Şahin ise ilk kez geldiği ve beğendiği Beyşehir’de görev yapmaktan büyük mutluluk duyacağını söyledi. Şahin, İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde göreviyle ilgili teslim aldığı bayrağı daha iyi noktalara taşımak için gayret göstereceğini ifade etti.
           Şahin, 1974 yılında Tokat’ın Zile ilçesinde doğdu. İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü’nde uzun yıllar teşkilatın çeşitli kademelerinde görev yapan Şahin, ardından Hakkari’ye atandı. Buradaki görevinin sona ermesinin ardından 2014 yılı atama döneminde Konya İl Emniyet Müdürlüğü emrine atanan Şahin, son atamalar kapsamında Beyşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine getirildi. Şahin, evli ve 1’i kız 2 çocuk babası.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL