ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Devlet Hastanesi’nde Yeni Ameliyatlar Dönemi

BEYŞEHİR – Beyşehir Devlet Hastanesi’nden yapılan yazılı açıklamaya göre,Üroloji Uzmanı Dr.Nuh Aldemir tarafından başarılı bir ameliyat sonrasında idrar yolları tıkanıklığı rahatsızlığı nedeniyle yatarak tedavi gören bir hastanın iyileşerek taburcu edildiği..

Devlet Hastanesi’nde Yeni Ameliyatlar Dönemi

BEYŞEHİR – Beyşehir Devlet Hastanesi’nden yapılan yazılı açıklamaya göre,Üroloji Uzmanı Dr.Nuh Aldemir tarafından başarılı bir ameliyat sonrasında idrar yolları tıkanıklığı rahatsızlığı nedeniyle yatarak tedavi gören bir hastanın iyileşerek taburcu edildiği belirtilerek, “Aynı şekilde, bir genç hastamız da Üroloji uzmanımız tarafından mikro cerrahi tekniğiyle başarılı bir varikosel operasyonu sonrası hastanemizden taburcu edilmiştir” denildi.
        Plazma Kinetik Yöntemi, bilinen en güvenilir prostat tedavisidir. Tüm prostat çeşitlerine uygulanabilir. İşlem sırasında serum fizyolojik kullanılır. Özel aletler sayesinde kanama minimumdur. Çevre dokulara zarar vermez. Komplikasyon riski minimumdur. Ameliyat sonrası dönemde erkeklik gücünde kayıp olmaz. Sonda kalış süresi çok kısadır. Çabuk iyileşip, taburcu olunmasını sağlar.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL