ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Ekrem Kabakçı, ziraat odası başkanlığına talip oldu

BEYŞEHİR – Beyşehirli Ekrem Kabakçı, yaptığı yazılı açıklamada, Beyşehir Ziraat Odası Başkanlığı’na aday olduğunu açıkladı. Kabakçı, bölge çiftçisini yakından tanıdığını ve çiftçinin sorunlarını da yakından bildiğini belirtirken, “Bu sorunlara çözüm..

Ekrem Kabakçı,  ziraat odası başkanlığına talip oldu

BEYŞEHİR – Beyşehirli Ekrem Kabakçı, yaptığı yazılı açıklamada, Beyşehir Ziraat Odası Başkanlığı’na aday olduğunu açıkladı. Kabakçı, bölge çiftçisini yakından tanıdığını ve çiftçinin sorunlarını da yakından bildiğini belirtirken, “Bu sorunlara çözüm üretebilmek için bu göreve talip oldum. Beyşehir Ziraat Odası büyük bir oda ve ben de bu camiaya hizmet etmek istiyorum.  Çiftçilerimizi bu süreçte ziyaret edip farklı dert ve sorunları varsa bunları da bizzat kendilerinden dinleyeceğiz. Seçim çalışmalarına başladık.”dedi.
       Evli ve 3 çocuk babası olan Kabakçı, 1961 yılında Beyşehir’in Bademli Mahallesi’nde dünyaya geldi. İlkokulu, o dönemde köy olan yerleşim merkezinde tamamladı, ortaokulu eski adıyla Beyşehir Alaaddin Ortaokulu’nda, liseyi ise Konya Endüstri Meslek Lisesi’nde bitirdi.  

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL