Arşiv

Evde Bakım Hizmetleri Başladı

       BEYŞEHİR-Proje kapsamında ihtiyaç sahiplerinin evleri periyodik olarak ziyaret edilerek, kişisel bakımdan, ev temizliğine kadar geniş bir yelpazede hizmet sunuluyor.       Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun yaptığı..

Evde Bakım Hizmetleri Başladı

       BEYŞEHİR-Proje kapsamında ihtiyaç sahiplerinin evleri periyodik olarak ziyaret edilerek, kişisel bakımdan, ev temizliğine kadar geniş bir yelpazede hizmet sunuluyor.
       Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun yaptığı açıklamada, “Belediyemiz bünyesinde Evde Bakım Hizmetleri’ni bugün başlatıyoruz. Beyşehir’e hayırlı uğurlu olsun. Beyşehirimizin oksijeni bol olduğu için yaş ortalaması çok yüksek; seksen doksan yaşına gelmiş yatalak, evde bakıma muhtaç insanlar var. İki bayan, iki bay personelimiz evde bakıma muhtaç olan hemşerilerimizin evlerine giderek onların ev temizlikleri ve kişisel bakımlarını yapacaklar, yenilenmesi gereken eşyaları varsa onları da yenileyeceğiz. Türkiye genelinde ve Konya’da tek olmanın yollarını arayacağız. Bu yaptığımız hizmette Beyşehir tarihinde bir ilk olacak. Konya Merkez Belediyeler haricindeki yirmi sekiz belediye içerisinde de ilk olacak inşallah. Evde bakıma muhtaç kişiler varsa, bakacak kimsesi yoksa biz sosyal belediyecilik kapsamında bu insanlara bakmakla mükellefiz; hizmet için varız, var olmaya da inşallah devam edeceğiz.”dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL