ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Filenin sultanları kaymakamlık makamında

        HÜYÜK – Konya birincisi olarak katıldığı Türkiye Şampiyonası Grup müsabakalarında birinci gelerek yarı finale yükselme başarısını gösteren Hüyük Yunus Emre Ortaokulu Yıldız Kız Voleybol Takımı, Hüyük İlçe..

Filenin sultanları kaymakamlık makamında

        HÜYÜK – Konya birincisi olarak katıldığı Türkiye Şampiyonası Grup müsabakalarında birinci gelerek yarı finale yükselme başarısını gösteren Hüyük Yunus Emre Ortaokulu Yıldız Kız Voleybol Takımı, Hüyük İlçe Kaymakamı Bayram Türker’i makamında ziyaret etti.
        Hüyük İlçe Milli Eğitim Müdürü Sadık Altınışık, Yunus Emre Ortaokulu idarecileri Talat Peker ve Halil Koç,  beraberindeki takım çalıştırıcıları Hasan Demirel ve Ali Nevzat Tetik ile takım oyuncuları, Kaymakam Türker’i makamında ziyaret ederek, yaşadıkları sevinci paylaştı, kendilerine verilen desteklerden ötürü teşekkür etti.
        Ziyaretten ve Hüyüklü öğrencilerin başarısından duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Türker, yıldız kız voleybol takımının yarı final ve finalleri de kazanarak Türkiye şampiyonu olacağına inandığını belirtti. 
        Ziyarette, Kaymakam Türker’e müsabakalarla ilgili bilgiler verilirken, Hüyük Yunus Emre Ortaokulu Kız Voleybol Takımı’nın il şamlpiyonu olarak katıldığı Türkiye şampiyonası grup maçlarında set vermeme geleneğini devam ettirerek, Osmaniye, Adıyaman ve Kahramanmaraş illerinin temsilcisi okul takımlarını aynı sonuçla 3-0 mağlup ederek 18-21 Mart 2014 tarihleri arasında Konya’yı Türkiye Şampiyonası yarı final müsabakasında temsil etmeye hak kazandığı belirtildi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL