ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Gasp Şüphelilerine Tahliye

BEYŞEHİR – Beyşehir-Hüyük karayolu üzerindeki bir akaryakıt istasyonunda pompa görevlisini bel küreğiyle tehdit ederek 600 lirasını gasp ettikten sonra tutuklanan Ö.S. (26), A.A. (18), ve S.S. (27) ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.       ..

Gasp Şüphelilerine Tahliye

BEYŞEHİR – Beyşehir-Hüyük karayolu üzerindeki bir akaryakıt istasyonunda pompa görevlisini bel küreğiyle tehdit ederek 600 lirasını gasp ettikten sonra tutuklanan Ö.S. (26), A.A. (18), ve S.S. (27) ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.
        Alınan bilgiye göre şüphelilerden biri, avukatı aracılığıyla kendisinin olayın yaşandığı saatlerde Amasya’da olduğuna dair bir görüntü kaydını mahkemeye sundu. Beyşehir Cumhuriyet Savcılığının talebi üzerine   mahkemenin 3 kişi hakkında kuvvetli şüphenin dağılması sebebiyle yaşanabilecek olası mağduriyetin önüne geçilmesi adına tahliye kararı verdi. Şahıslar bu kapsamda tahliye edilerek serbest bırakıldı.
         Olaya ilişkin soruşturmanın kapsamlı olarak sürdüğü ve ilgili kriminal laboratuvarından gelecek görüntü iyileştirme sonucunun ardından olayın tekrar değerlendirileceği bildirildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL