ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Gelin arabası ile düğün salonuna girdiler

BEYŞEHİR-Beyşehir’de bir gelin ve damat, içerisi davetlilerle dolu olan  düğün salonuna herkesin şaşkın bakışları arasında üzeri açık otomobille giriş yaptı.  Her ikisi de öğretmen olan Ebru Çevik ve Galip Aksoy..

Gelin arabası ile düğün salonuna girdiler

BEYŞEHİR-Beyşehir’de bir gelin ve damat, içerisi davetlilerle dolu olan  düğün salonuna herkesin şaşkın bakışları arasında üzeri açık otomobille giriş yaptı. 
Her ikisi de öğretmen olan Ebru Çevik ve Galip Aksoy çifti, Konya’dan kiraladıkları üzeri açık klasik bir otomobili gelin arabası yaptı. Beyşehir ilçesinde soğuk havaya rağmen konvoyla birlikte tur atan üzeri açık otomobil, düğün salonunun içerisine kadar volkan gösterisi (ateş fıskiyesi) arasında giriş yaptı. Gelin aracının içerisinde salonda yapılan duaya eşlik eden çift daha sonra araçtan inerek dans ederken, otomobil de geriye doğru giderek salondan çıkış yaptı. Gelin aracının salona girişinden önce gazetecilere açıklamada bulunan Ebru Çevik, klasik bir arabada gelin olmanın eskiden beri hayali olduğunu belirterek, “Bu aracı biraz zor bulduk aslında. Konya’dan geldi. Çok mutluyum” dedi.
Damat Galip Aksoy ise, şehir içerisinde tur atarken kendilerini herkesin merakla izlediğini gördüklerini ve bunun çok hoşlarına gittiğini belirterek, “Çok mutluyuz. İyi ki de böyle yapmışız dedik“ şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL