ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Hobi Bahçelerinin Kura Çekimi Salı Günü

BEYŞEHİR – Beyşehir Belediyesi’nin şehrin stresinden uzaklaşarak kendi organik sebze-meyvesini yetiştirmek isteyenler için hazırladığı Hobi Bahçeleri noter huzurunda yapılacak kura çekimiyle sahiplerini bulacak.        Avdancık Mahallesi yolu üzerindeki..

Hobi Bahçelerinin Kura Çekimi Salı Günü

BEYŞEHİR – Beyşehir Belediyesi’nin şehrin stresinden uzaklaşarak kendi organik sebze-meyvesini yetiştirmek isteyenler için hazırladığı Hobi Bahçeleri noter huzurunda yapılacak kura çekimiyle sahiplerini bulacak.
        Avdancık Mahallesi yolu üzerindeki çem çem çeşmesi olarak bilinen bölgede 15 bin metre karelik alanda her biri 120 metrekare olarak hazırlanan 48 adet hobi bahçesinin kura çekimi, 26 Mayıs Salı günü saat 14.00’te Belediye Hizmet Binasının 3.cü katındaki Fenerbahçeliler Derneği’nde yapılacak.
        Kura çekimiyle hak sahibi olacak vatandaşlar, Hobi Bahçelerinde yetiştirecekleri sebze meyvelerle hem aile bütçesine katkıda bulunacak hem de kendi yetiştirdiği ürünleri tüketmenin hazzını ve doğa ile iç içe olmanın huzurunu yaşayacaklar.
         Her parselinde kulübelerin ve depoların olduğu Hobi bahçelerinde otoparkın yanı sıra, mescid, çocuk oyun grupları, yönetim ve güvenlik merkezi de bulunacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL