ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Hoparlörüyle kayıp kedisini arıyor

  BEYŞEHİR-Beyşehir’e bağlı Eylikler Köyü’nde oturan 64 yaşındaki Ali Küçükakça, kaybolan kedisini  Belediye hoparlörlerinden yaptırdığı anonsla arıyor.                 Eylikler Köyü’nden getirdiği yavru kedinin Müftü Mahallesi, Selçuklu Caddesi üzerindeki  4 katlı..

Hoparlörüyle kayıp kedisini arıyor

 

BEYŞEHİR-Beyşehir’e bağlı Eylikler Köyü’nde oturan 64 yaşındaki Ali Küçükakça, kaybolan kedisini  Belediye hoparlörlerinden yaptırdığı anonsla arıyor.

                Eylikler Köyü’nden getirdiği yavru kedinin Müftü Mahallesi, Selçuklu Caddesi üzerindeki  4 katlı apartmanın açık olan penceresinden atladığını ve bir daha kendisinden haber alamadığını belirten Küçükakça, yaptığı tüm arama çalışmalarından netice alamayınca çareyi Beyşehir Belediyesi’ne müracaat etmekte bulduğunu söyledi.

                Belediye’nin ilan servisine başvuran Küçükakça’nın talebi üzerine kayıp kedi için hoparlörlerden iki kez anons yapıldı. Kayıp yavru kediyi görenlerin verilen telefon numarasına bildirilmesi istendi.

                Küçükakça, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, köyden şehir merkezine getirdiği yavru kedinin apartmanın 4’üncü katından atlamasıyla kayıplara karıştığını söyledi. Kedinin yaşadığını düşündüğünü ve yaptığı tüm arama çalışmalarına rağmen bulamadığını anlatan Küçükakça, gören kişilerin olabileceği düşüncesiyle Belediye hoparlöründen ilan ettirmeye karar verdiğini söyledi. “O kadar sevimli kedi olsa olsa bu kadar olur” diyerek kayıp kedisine kavuşacağı anı sabırsızlıkla beklediğini dile getiren Küçükakca, “Anonsun faydalı olacağını düşünüyorum. Bulanların, görenlerin 5213322 telefonu aramalarını ya da adresime getirmelerini bekliyorum.”diye konuştu. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL