ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Huğlu’da Tek Kurşun Atış Şampiyonası

BEYŞEHİR – Huğlu Kültür ve Dayanışma Derneği ile Huğlu Avcılar Kulübü tarafından ortaklaşa olarak Huğlu Mahallesi Atış Poligonu’nda gerçekleştirilen, “Gençlik Haftası Tek Kurşun Atışları” çok sayıda atış meraklısını bölgede buluşturdu. ..

Huğlu’da Tek Kurşun Atış Şampiyonası

BEYŞEHİR – Huğlu Kültür ve Dayanışma Derneği ile Huğlu Avcılar Kulübü tarafından ortaklaşa olarak Huğlu Mahallesi Atış Poligonu’nda gerçekleştirilen, “Gençlik Haftası Tek Kurşun Atışları” çok sayıda atış meraklısını bölgede buluşturdu.
          Şampiyonada, atışlar eleme grubu ve final grubu olarak iki ayrı kategoride gerçekleştirilirken, eleme grubunda 50 puan barajını aşan atıcılar final grubunda atış yapma hakkını kazandı. 52 metre mesafeli atış müsabakalarında tüfeklerle desteksiz atışlar yaparak ilk üç dereceye giren isimlere şampiyonanın ödülü olarak çeşitli modellerde av tüfeği hediye edildi, ayrıca ilk 5’e girme başarısını gösterenlere sürpriz hediyeler verildi.
         Şampiyonayı, AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, Beyşehir Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, Beyşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Bayındır ve çok sayıda atıcı ile vatandaşlar izledi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL