ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Huğlu’da MYO Öğrencilerine Müzik Ziyafeti

BEYŞEHİR – Kültür ve Turizm Bakanlığı Ankara Devlet Türk Halk Müziği sanatçıları tarafından Selçuk Üniversitesi (SÜ) Huğlu Meslek Yüksekokulu’nda öğrenim gören öğrencilere yönelik bir konser programı düzenlendi.       Huğlu..

Huğlu’da MYO Öğrencilerine Müzik Ziyafeti

BEYŞEHİR – Kültür ve Turizm Bakanlığı Ankara Devlet Türk Halk Müziği sanatçıları tarafından Selçuk Üniversitesi (SÜ) Huğlu Meslek Yüksekokulu’nda öğrenim gören öğrencilere yönelik bir konser programı düzenlendi.
       Huğlu düğün salonunda gerçekleştirilen ve büyük beğeni toplayan konser programını Beyşehir Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, Beyşehir Garnizon ve İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Mustafa Özdemir, Beyşehir Emniyet Müdürü Mustafa Demirgül, Derebucak Belediye Başkanı Ahmet Kısa, SÜ Beyşehir MYO Müdürü Yrd.Doç.Dr.Aziz Öztürk, SÜ Huğlu MYO Müdürü Öğretim Görevlisi Ahmet Küçükçelik, akemedisyenler, yüksekokul öğrencileri ve mahalle sakinleri izledi.
        Huğlu MYO Müdürü Ahmet Küçükçelik, yaptığı konuşmada, katılımcılara ve konser programını veren sanatçılara teşekkür etti.
        Türk Halk müziği konser programında sanatçılar Mihriban Türkmen, Ertan Akay ve Sıtkı Akın sahne aldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL