ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Huzur dolu bir yıl diliyorum

           BEYŞEHİR – Akış, mesajında her alanda yaşanan olumlu gelişmelerin, mutlu bir Türkiye hedefine bir adım daha yaklaştırdığını bildirdi.          Geride bırakılan 2012..

Huzur dolu bir yıl diliyorum

 

         BEYŞEHİR – Akış, mesajında her alanda yaşanan olumlu gelişmelerin, mutlu bir Türkiye hedefine bir adım daha yaklaştırdığını bildirdi.
         Geride bırakılan 2012 yılının Türkiye’yi daha ileriye taşıyabilmenin gayreti ve çalışması içerisinde olacaklarını belirten Akış, şunları kaydetti:  ”Öncelikle 2013 yılının, ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını bolluk, bereket, barış ve huzur dolu bir yıl olmasını Allah’tan temenni ediyorum. Geride bıraktığımız 2012 yılı özgürleşme, demokratikleşme ve kalkınma yolunda önemli adımlarının atıldığı bir yıl olmuştur. Aziz vatandaşlarımızdan aldığımız güçle 2013 yılında da ülkemizi daha ileriye taşıyabilmenin gayreti ve çalışması içerisinde olacağız. AK Parti iktidarı olarak hedefimiz, hiç kimsenin etnik kimliğine bakmadan, sen ben ayırımı yapmadan, insan hak ve özgürlüklerinin alabildiğince yaşandığı ve herkesin gıpta ile baktığı güçlü bir Türkiye’dir. Bu duygu ve düşüncelerle, 2013 yılının ülkemiz, milletimiz, devletimiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, barış, huzur ve kardeşlik dolu bir dünya dileklerimle tüm insanlık alemine selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL