ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

İnsan ve Medeniyet Hareketinden Ziyaret

BEYŞEHİR – Başkan Özaltun’un makamında gerçekleşen ziyarete, İnsan ve Medeniyet Hareketi Derneği Konya Şube Başkanı Adem Ceylan, Beyşehir temsilcisi Soner Koç ve dernek yönetim kurulu üyeleri katıldı.       İnsan..

İnsan ve Medeniyet Hareketinden Ziyaret

BEYŞEHİR – Başkan Özaltun’un makamında gerçekleşen ziyarete, İnsan ve Medeniyet Hareketi Derneği Konya Şube Başkanı Adem Ceylan, Beyşehir temsilcisi Soner Koç ve dernek yönetim kurulu üyeleri katıldı.
       İnsan ve Medeniyet Hareketi Derneğinin çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi veren Şube Başkanı Adem Ceylan 15 gün arayla salı akşamları Beyşehir’de göl düğün salonunda gerçekleştirdikleri Kur’an Mektebi programına Özaltun’u da davet etti.
         Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade eden  Özaltun “Kur’an-ı Kerim odaklı, insan odaklı olabilmek çok önemli. Yüce Kitabımız Kur’an-ı Kerim’i  iyi anlayabilir, algılayabilir, yaşayabilirsek geleceğimiz daha sağlam temeller üzerine oturur. Kuranı Kerim’i anlayıp hayatımıza yansıttığımız zaman insani noktada medeniyet noktasında çok ilerde olacağız. Bu konuda sizlere ve sizin gibi diğer derneklere büyük görev düşüyor, halkımıza faydalı olacak konferans, seminer gibi hizmetlerinizde her zaman elimizden geldiği kadar yardım etmeye hazırız. ” dedi.
         Ziyaretin sonunda İnsan ve Medeniyet Hareketi Derneği Konya Şube Başkanı Adem Ceylan günün anısına Başkan Özaltun’a semazen figürlü bir tablo hediye etti. Başkan Özaltun da Ceylan’a Beyşehir Tarihi Taş Köprünün yer aldığı bir tablo takdim etti. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL