ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Kınalı Koçlarla Yetim ve Öksüzler Sevindirildi

             SEYDİŞEHİR – Seydişehir Kaymakamlığınca hayırsever vatandaşların da desteği alınarak alınan 100 Koç, kurdelelerle süslenerek ve kına yakılarak kaymakamlık personelince, yetim ve öksüzler başta olmak üzere..

Kınalı Koçlarla Yetim ve Öksüzler Sevindirildi

 

           SEYDİŞEHİR – Seydişehir Kaymakamlığınca hayırsever vatandaşların da desteği alınarak alınan 100 Koç, kurdelelerle süslenerek ve kına yakılarak kaymakamlık personelince, yetim ve öksüzler başta olmak üzere ihtiyaç sahibi, engelli ailelilerin evlerine kadar bırakıldı. Gece geç saatlere kadar süren kurbanlık koçların dağıtımında özellikle, çocuklar kendilerine gönderilen kurbanlık koçlara sarılarak bayram sevincini erken yaşadılar.
            Seydişehir Kaymakamı Tuncay SONEL kısa sürede hazırlanan koçların alınmasında özellikle Seydişehirli hayırseverlere teşekkür ederek, “ilçemizde yaşayan yetim ve öksüzlerimiz, engellilerimiz ve ihtiyaç sahibi yaşlı vatandaşlarımız önceliğimiz olup, onların bayramı bayram tadında kutlamaları için böyle bir proje uyguladık. Bu vesileyle de bayramda kurbanlık alamayan ve o sevinçten mahrum kalan yetim ve öksüzlerimiz ile engelli ailelerimize ulaşmış olduk. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun” diyerek duygularını dile getirdi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL