Arşiv

Mantar Yine Can Aldı

BEYŞEHİR – Beyşehir’de yaşlı bir kadın yediği mantardan zehirlenerek hayatını kaybetti, eşi de yoğun bakıma kaldırıldı.       Edinilen bilgiye göre, Bahçelievler Mahallesi İmam Hatip Sokak’ta oturan Fatma ve Halil..

Mantar Yine Can Aldı

BEYŞEHİR – Beyşehir’de yaşlı bir kadın yediği mantardan zehirlenerek hayatını kaybetti, eşi de yoğun bakıma kaldırıldı.
       Edinilen bilgiye göre, Bahçelievler Mahallesi İmam Hatip Sokak’ta oturan Fatma ve Halil Dedeoğlu çifti, araziden topladıkları mantardan yedi. Mantar yedikten sonra rahatsızlanan Fatma Dedeoğlu, zehirlenme şüphesiyle Beyşehir Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. İlk müdahalesi yapılan yaşlı kadın, hayati tehlikesinin bulunması nedeniyle Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Bir gün önce yedikleri mantardan zehirlendikleri tespit edilen çiftten Halil Dedeoğlu’da hastanede rahatsızlanıp sağlık görevlilerine aynı mantardan yediğini anlatınca eşiyle birlikte yoğun bakıma alındı.
        Tedavi altına alınan yaşlı çiftten Fatma Dedeoğlu, yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Yoğun bakımda tutulan Halil Dedeoğlu’nun ise tedavisinin sürdüğü bildirildi. Hastane morgundan alındıktan sonra Beyşehir ilçesine getirilen Fatma Dedeoğlu, Çarşı Camisi’nde öğlen namazını müteakip kılınan cenaze namazı sonrasında Beyşehir Musalla Mezarlığı’nda toprağa verildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL