ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Mili Sporcuları Kampta Ziyaret

          BEYŞEHİR – Türkiye Tekvando Federasyonu’nun 2013 yılı faaliyet programında yer alan 13-15 Aralık 2013 tarihleri arasında İngiltere Manchester’da yapılacak “WTF Dünya Grand Prix Tekvando Şampiyonası”..

Mili Sporcuları Kampta Ziyaret

          BEYŞEHİR – Türkiye Tekvando Federasyonu’nun 2013 yılı faaliyet programında yer alan 13-15 Aralık 2013 tarihleri arasında İngiltere Manchester’da yapılacak “WTF Dünya Grand Prix Tekvando Şampiyonası” öncesi 2. Dönem Tekvando Takım Hazırlık Kampına katılan Beyşehirli Milli Tekvandocu Ali, Yunus ve Talha Sarı kardeşleri ve diğer sporcuları Beyşehir Belediye Başkanı İzzet Taşcı ziyaret etti.
            Selçuklu Belediyesi spor tesislerinde gerçekleşen ziyarete Belediye Başkanı İzzet Taşcı, Beyşehir Belediyespor Tekvando Antrenörü Nafiz Çakır, Milli sporcular Sarı kardeşlerin babası Mustafa Sarı katıldı. Beyşehirli milli sporcuların başarılarından büyük gurur duyduklarını belirten Başkan Taşcı “WTF Dünya Grand Prix Tekvando Şampiyonası öncesi 2. dönem tekvando takım hazırlık kampında ki Beyşehir’in gururu üç milli sporcumuz Ali, Yunus ve Talha Sarı kardeşleri ve diğer sporcuları ziyaret için geldik. Ali, Yunus ve Talha kardeşlerin Allah yollarını açık etsin. Ali ve Yunus’un zaten olimpiyatlara doğrudan katılacaklarını örgendik, Talha’nın da önümüzde ki seçmelerde inşallah bu başarıyı elde edeceğini ümit ediyoruz. Beyşehir’i temsilen buradayız ve tüm Beyşehir’in selamlarını getirdik, hemşerilerimiz sporcularımız için dua ediyorlar, inşallah önümüzdeki seçmelerden ve sonrasında olimpiyatlardan kazasız belasız bir şekilde şampiyonluklarla dönmek nasip olur. Sporcularımızı kutluyor ve başarılar diliyorum.” dedi.
            Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Sarı Kardeşler “Öncelikle Sayın Başkanımıza ziyaretleri için çok teşekkür ederiz. Başkanımız sağ olsun Beyşehir’de sporculuk yaptığımız dönemde desteğini hiç eksik etmedi hala etmeye devam ediyor. Beyşehirli olarak hem Beyşehir’i hem de Türkiye’yi temsilen katılıyoruz. Beyşehir spor okulu tekvandonun göz bebeğidir. Buradan yetişen sporcular en üst seviyelerde oluyorlar, umarız bu böyle devam eder, tabi bunda Beyşehir halkının, sayın hocamızın ve Belediye Başkanımızın emeği çok büyük inşallah desteklerini daha çok bekliyoruz.” dediler.
            Kamp ziyareti için Belediye Başkanı İzzet Taşcı’ya teşekkür eden, Beyşehir Belediye Spor Tekvando Antrenörü Nafiz Çakır “hem burada ki hem de Beyşehir’de ki sporcularımıza gereken desteği ve motiveyi yapıyorlar, kendisine çok teşekkür ediyorum. Ülkemizi ve ilçemizi her platformda tanıtan sporcularımızı da kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL