ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Milli sporcuya coşkulu karşılama

  Beyşehir – Genç sporcuyu Beyşehir Otogar kavşağında araç konvoylarıyla karşılayan kalabalık, şehir içi turunun ardından Anıt Meydanı’nda toplandı. Buradaki madalya törenine Beyşehir Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, Beyşehir Belediye Başkanı İzzet..

Milli sporcuya coşkulu karşılama

 

Beyşehir – Genç sporcuyu Beyşehir Otogar kavşağında araç konvoylarıyla karşılayan kalabalık, şehir içi turunun ardından Anıt Meydanı’nda toplandı.

Buradaki madalya törenine Beyşehir Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, Beyşehir Belediye Başkanı İzzet Taşcı, İlçe Müftüsü Hüseyin Erdoğan, kurum amirleri, sporcunun antrenörü Nafiz Çakır, ailesi, vatandaşlar ve sporcular katıldı.

Yapılan duanın ardından törende bir konuşma yapan Beyşehir Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, ülkenin topyekün kalkınmasının ekonominin yanında sportif alandaki başarılarla da mümkün olabileceğini belirterek, “Küresel alanda, sinemada, tiyatroda başarıyla mümkün olacaktır. Bugün burada Avrupa şampiyonasında ilçemizden bir sporcunun üçüncü gelerek, gerek ilçemize, gerekse ülkemize büyük bir gurur yaşatmasının sevincini yaşıyoruz.

Sporcumuzu, antrenörünü, beden eğitimi öğretmenlerini, ailelerini ve çalıştığı salonu ilçemize kazandıran diş hekimimizi kutluyorum” dedi.

Beyşehir Belediye Başkanı İzzet Taşcı da “Sporcumuzu göstermiş olduğu bu başarısından dolayı tebrik ediyorum. Memleketimiz adına kazanılan bir puan bu. Kızımızın ileride de daha başarılı olacağına inanıyorum. Başarısında emeği geçen herkese ve burada bizi yalnız bırakmayıp karşılamaya gelen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Beyşehir Belediye Başkanı İzzet Taşcı tarafından boynuna çiçekler asılan Avrupa 3’üncüsü milli sporcu çeyrek altınla ödüllendirildi. Antrenörü Nafiz Çakır’a ise başarılarından dolayı plaket verildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL