ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

O artık “Küçük İbo” değil

HÜYÜK – Türkiye’de “Küçük İbo” olarak tanınan ses sanatçısı ve dizi oyuncusu İbrahim Küçük, vatani görevi nedeniyle ara verdiği müzik yaşamına yeniden dönüş yapmaya hazırlanıyor.      Hüyük ilçesindeki festival nedeniyle Sonsuz Şükran..

O artık “Küçük İbo” değil

HÜYÜK – Türkiye’de “Küçük İbo” olarak tanınan ses sanatçısı ve dizi oyuncusu İbrahim Küçük, vatani görevi nedeniyle ara verdiği müzik yaşamına yeniden dönüş yapmaya hazırlanıyor.
      Hüyük ilçesindeki festival nedeniyle Sonsuz Şükran Köyü’ne gelen ses sanatçısı ve dizi oyuncusu İbrahim Küçük, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, 45 gün önce askerden geldiğini belirterek, müzik çalışmalarına kaldığı yerden devam edeceğini söyledi. Bunun bir albüm çalışması olmayacağını, sadece 2-3 şarkılık bir single albüm yapmayı düşündüğünü belirten Küçük, “O da diğiital medyada,  yani insanlar dijital olarak dinleyecekler.İşte internetten, çeşitli sosyal medyadan o şekilde bir çalışmamız olacak.”dedi.

“SADECE YAŞIM DEĞİŞTİ, AYNI İBO’YUM”

Amacının şarkı yapmak ve müzik çalışması ile insanlara ulaşmak ve konserlere gitmek olduğunu dile getiren Küçük, artık büyüse de aynı İbrahim olduğunu belirterek, şunları kaydetti: “Bu şekilde daha çok geniş kitlelere ulaşmak ve halkla buluşmak, gayemiz bu. İnsan değişiyor tabi. İnsanın fikirleri, düşünceleri değişiyor. Ama baktığınız zaman ben yine de Küçük İbo’yum, insanlar yine de beni böyle tanıyor. Aradaki tek fark, yaşımın büyümesi. Ben yine de aynı ibrahim’im, aynı duygu ve düşünceleri taşımasam da, ana temel aynı, yani temelimiz bu.”
        İbrahim Küçük, Sonsuz Şükran Köyü ile ilgili olarak ise, bu yıl ikinci kez gelerek böyle bir projeye katkı sunduğunu dile getirerek, “Geçen yıl askerde olduğum için katılamadım. Bir önceki yıl gelmiştim, çok güzel geçmişti. Bu sene yine program yaptım. Halkın ilgisi, saygısı ve sevgisi çok iyi. Ben keyif aldım. Umarım, burası da bizden keyif almışsa bizim için en büyük mutluluk budur.”

BEYŞEHİR’DE KUBADABAD SARAYI’NI ZİYARET ETTİ

        Öte yandan, Beyşehir ilçesini de gezen İbrahim Küçük’e, tarihi mekanları ziyaretinde Beyşehirli tarihçi Hüseyin Muşmal ile yazar Oktay Babaoğlu da eşlik etti. Küçük, ziyaretinde tarihi Kubadabad Saraylarına hayran kaldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL