ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Önemli olan Beyşehir’in birliği

BEYŞEHİR – AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Şenol, Beyşehir için birlik ve beraberlik mesajları verdi.       Son olağan kongrede ilçe başkanlığına seçilen Şenol’u Beyşehir Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu üyeleri..

Önemli olan Beyşehir’in birliği

BEYŞEHİR – AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Şenol, Beyşehir için birlik ve beraberlik mesajları verdi.
       Son olağan kongrede ilçe başkanlığına seçilen Şenol’u Beyşehir Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu üyeleri ziyaret etti.
       Beyşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı  ve Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Şeref Yaşar ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Şenol’a yeni görevinin hayırlı olmasını diledi.
        Yaşar, Şenol’un teşkilat deneyimi olan bir isim olduğunu bu anlamda daha önce de ilçe başkanlığı görevinde bulunduğunu hatırlatarak, “Başkanımızın yapılacak hizmetlere ivme kazandırmasını bekliyoruz. Beyşehir’e hizmetin gelme noktasında basın olarak daima arkanızdayız. Halkımız arasında ilçemize diğer yerlere göre daha az hizmet geldiği yönünde kanılar var. Biz yapılacak hizmetlerin hızlanarak bu kanının ortadan kalkmasını diliyor ve arzu ediyoruz.Allah utandırmasın, diyoruz.”dedi.
           Mustafa Şenol, ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bizler de hep beraber ilçemize, bölgemize hizmet etmeye devam edeceğiz. Başkanımızın dediği gibi hizmetlerimizi anlatmaya çalışacağız. Önemli olan, Beyşehir’in birliği. Bu anlamda vekillerimizle, başkanımızla, teşkilatımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla hep beraber çalışacağız. Her şeyden de haberleri olacak, bu sözü veriyorum.”dedi.
        Ziyarete AK Parti Siyasi ve Hukuk İşler Başkanı Ahmet Muslu, Beyşehir Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Narin, yönetim kurulu üyeleri Şahin Habir ve Ali Rıza Önses de eşlik etti. 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL