ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Orman çalışanlarına iş güvenliği semineri

         BEYŞEHİR-Orman İşletme Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen ve kurumda görev yapan tüm memurların ve işçilerin katıldığı seminerde işçi sağlığı ve iş güvenliği konularında bilgilendirme semineri yapıldı. Eğitimin..

Orman çalışanlarına iş güvenliği semineri

         BEYŞEHİR-Orman İşletme Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen ve kurumda görev yapan tüm memurların ve işçilerin katıldığı seminerde işçi sağlığı ve iş güvenliği konularında bilgilendirme semineri yapıldı. Eğitimin ardından yapılan sınav sonunda başarılı olan personellere sertifika verildi. Beyşehir Orman İşletme Müdürü Şambaz Arık, orman çalışanlarına verilen eğitimlerin amacının iş risklerinin belirlenmesi, bunların personele öğretilmesi ile bu risklere karşı oluşabilecek kaza ve olumsuzlukların en aza indirilmesi olduğunu belirtti. Eğitimlerin önemine dikkat çeken Beyşehir İlçe Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük de, eğitimlerin devamının gelmesi dileğinde bulundu.
          Öte yandan, 6331 Sayılı Kanun kapsamında kurumun santral ve gözetleme kulelerinde görev yapan personele Orman Koruma Şube Müdürü Mehmet Bozgan ve Elektronik Haberleşme ve Atölye Şefi Yurdusev Soylu tarafından eğitim semineri verildi. Arık, bu seminerin amacının ise, düzenli haberleşmenin ve bilgi akışının organize olarak doğru bir şekilde sağlanması olduğunu kaydetti. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL