ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Özel Öğrencilerden 3 Aralık Etkinliği

BEYŞEHİR – Beyşehir Anamas Oteli’nde bukapamda  Beyşehir Kamil Akkanat Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi’nde eğitim gören özel öğrenciler tarafından hazırlanan bir program gerçekleştirildi. Programda konuşan Kamil Akkanat Özel Eğitim İş Uygulama..

Özel Öğrencilerden 3 Aralık Etkinliği

BEYŞEHİR – Beyşehir Anamas Oteli’nde bukapamda  Beyşehir Kamil Akkanat Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi’nde eğitim gören özel öğrenciler tarafından hazırlanan bir program gerçekleştirildi.

Programda konuşan Kamil Akkanat Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Müdürü Mehmet Aytekin, engelli haklarını, hukukuyla, eğitimiyle ve istihdamıyla bir bütün olarak ele almak gerekir. Engelli bireylerimize tanınan haklar bir bağış, bir iyilik değil, onların insan olmalarından kaynaklanan doğal haklarıdır.Onları insanca yaşatacak ortamları hazırlamak, üretici olarak topluma kazandırmak, toplumların en önemli sorumluluklarındandır”dedi. Aytekin, tüm engellilerin gününü kutladığını ifade ederken, “Burada engelleri kaldıran öğrencilerimiz adına verdiği katkılardan dolayı Akkanat ailesine, bize her platformda destek veren belediye başkanımıza, her daim yanımızda olan İlçe Milli Eğitim Müdürümüze teşekkür ediyorum. Unutmayalım, onları herhangi bir aralıkta değil, her zaman hatırlayalım.”

Konuşmaların ardından öğrencilerin hazırladığı program davetliler tarafından beğeniyle izlendi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL