ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Özel sporcuların milli kampı bitiyor

                 BEYŞEHİR-Özel Sporcular Federasyonu Başkanlığı’nın faaliyet programı gereği Dünya Şampiyonası Milli Takım Bisiklet Hazırlık Kampı Beyşehir ilçesindeki Gençlik ve İzcilik Eğitim Merkezi’nde devam..

Özel sporcuların milli kampı bitiyor

 

               BEYŞEHİR-Özel Sporcular Federasyonu Başkanlığı’nın faaliyet programı gereği Dünya Şampiyonası Milli Takım Bisiklet Hazırlık Kampı Beyşehir ilçesindeki Gençlik ve İzcilik Eğitim Merkezi’nde devam ediyor. Konyalı Bisiklet Antrenörleri Ergun Esenkaya ve Süleyman Coşar’ın nezaretinde 1 Temmuz’da başlayan ve bugün bitecek olan Özel Sporcular Milli Takım hazırlık kampında 4 antrenör, 1 psikolog, 1 mekanisyen, 11 bayan ve 12 erkek sporcu bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde Beyşehir Göl Festivali kapsamında yapılan Bisiklet Yarışları’na katılan Özel Sporcuların yarış heyecanı ve hırsları gözden kaçmadı. 7 kilometrelik Bayanlar Kriteryum Yarışı’nda Tuğçe Alday birinci olurken, Öznur Uysal ikincilik ve Canan Ağaoğlu ise üçüncülük elde etti. 15 kilometrelik Erkekler Kriteryum Yarışı’nda da Hasan İncebacak birinci, Sinan Kızılkaya ikinci, Murat Uğurlu üçüncü oldu.

                Yarışları izleyen Özel Sporcular Federasyon Başkanı Gürdal Gümüş, Beyşehir’de çok güzel bir kamp dönemi geçirdiklerini ve ikinci kampın Konya’da yapılacağını ifade ederken, Dünya Bisiklet Şampiyonası’na 10 ülkenin katılacağını ve Özel Sporcular Bisiklet Milli Takımı’nda yarışan sporcuların derece yapacaklarını söyledi. Gümüş, ayrıca Dünya Bisiklet Şampiyonası’nın 24 Eylül’de bisikletin merkezi Konya’da organize edilecek olmasından son derece memnun olduklarını ifade ederek, katkılarından dolayı Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Konya Valisi Aydın Nezih Doğan ve Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Ömer Ersöz’e teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL