ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Şampiyon Tekvandocularımızdan Başkan Özaltuna Ziyaret

Beyşehir – 7-10 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen Kayhan Aytar Minikler Türkiye Tekvando Şampiyonası’nda altın madalya kazanan Fatma Betül Çakır ve İrem Baysal, Belediye Başkanı Murat Özaltun’u ziyaret etti.      ..

Şampiyon Tekvandocularımızdan Başkan Özaltuna Ziyaret

Beyşehir – 7-10 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen Kayhan Aytar Minikler Türkiye Tekvando Şampiyonası’nda altın madalya kazanan Fatma Betül Çakır ve İrem Baysal, Belediye Başkanı Murat Özaltun’u ziyaret etti. 
       Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun Türkiye Tekvando Federasyonu’nun faaliyet programında yer alan ve Selçuklu Belediyesi Uluslararası Spor Salonu’nda 7-10 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen Kayhan Aytar Minikler Türkiye Tekvando Şampiyonası’nda altın madalya kazanarak Beyşehir’in gururu olan sporcular Fatma Betül Çakır ve İrem Baysal’ı makamında ağırladı.
       Beyşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Bayındır, Beyşehir Belediyespor Tekvando Spor Okulu Antrenörü Nafiz Çakır’ın da eşlik ettiği ziyarette Başkan Murat Özaltun sporcuların başarılarını altınla ödüllendirdi. 

Başkanımız Özaltun “Beyşehirli sporcularımızın gerek ulusal, gerekse uluslararası arenalarda elde ettikleri başarı bizim göğsümüzü kabartıyor. Antrenör Nafiz Çakır hocamızı, sporcularımızı ve ailelerini tebrik ediyor, bundan sonra da başarılarının artarak devam etmesini diliyorum.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL